Veido masažas: jo nauda ir patarimai, kaip jį atlikti

Veido masažas yra paprastas, bet veiksmingas būdas pagerinti odos išvaizdą ir bendrą sveikatą. Jis jau šimtmečius naudojamas atsipalaidavimui skatinti, kraujotakai didinti ir limfos drenažui stimuliuoti. Veido masažas turi daugybę privalumų, įskaitant odos elastingumo gerinimą, paburkimo mažinimą ir geresnį produktų įsisavinimą.

Todėl naudinga aptarti pagrindines priežastis, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę įtraukti veido masažą į savo odos priežiūros rutiną, pateiksime išsamią instrukciją, kaip jį atlikti namuose, ir pasidalinsime keliais patarimais, padėsiančiais jums kuo geriau išnaudoti veido masažo naudą.

10 priežasčių, kodėl verta atlikti veido masažą

Veido masažo nauda yra didžiulė ir gali turėti didelę įtaką bendrai jūsų odos išvaizdai bei sveikatai. Pateikiame 10 priežasčių, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę įtraukti veido masažą į savo odos priežiūros rutiną.

 • Stiprina kraujotaką: Veido masažas gali padėti padidinti kraujotaką ir deguonies patekimą į odą. Ši sustiprėjusi kraujotaka gali padėti tiekti odai svarbias maistines medžiagas, skatinti gijimą ir mažinti uždegimą.
 • Mažina paburkimą: Veido masažas gali padėti sumažinti veido paburkimą ir patinimą. Stimuliuodamas limfotakos sistemą, veido masažas gali padėti išplauti skysčių perteklių ir sumažinti veido paburkimą.
 • Atpalaiduoja veido raumenis: Veido masažas gali padėti atpalaiduoti veido raumenis. Tai padeda sumažinti įtampą ir pagerina smulkių linijų bei raukšlių išvaizdą.
 • Skatina limfos drenažą: Limfinė sistema atlieka svarbų vaidmenį šalinant atliekas ir toksinus iš organizmo. Veido masažas gali padėti stimuliuoti limfos drenažą ir skatinti detoksikaciją.
 • Gerina odos elastingumą: Senstant mūsų oda praranda elastingumą, todėl ji gali suglebti ir atsirasti raukšlių. Veido masažas gali padėti pagerinti odos elastingumą didindamas kraujotaką, skatindamas kolageno gamybą ir mažindamas veido raumenų įtampą.
 • Pagerina produktų įsisavinimą: Veido masažas gali padėti pagerinti odos priežiūros produktų įsisavinimą. Masažuodami odą galite pagerinti kraujotaką ir paskatinti veikliųjų medžiagų skverbimąsi į odą.
 • Sumažina stresą: Veido masažas gali atpalaiduoti ir nuraminti. Mažindamas veido raumenų įtampą ir skatindamas atsipalaidavimą, veido masažas gali padėti sumažinti stresą ir skatinti ramybės bei gerovės jausmą.
 • Gerina odos tekstūrą: Veido masažas padeda pagerinti odos tekstūrą, nes išlygina nelygumus ir skatina ląstelių apykaitą. Tai gali padėti suteikti odai šviesesnę, lygesnę ir jaunatviškesnę išvaizdą.
 • Padeda mažinti spuogus: Veido masažas gali padėti sumažinti spuogus, nes pagerina kraujotaką, skatina limfos drenažą ir mažina uždegimą. Tai padeda sumažinti aknės uždegimų ir spuogų atsiradimo ateityje riziką.
 • Suteikia natūralų veido liftingą: Veido masažas gali padėti pakelti ir tonizuoti odą, todėl natūraliai pakelia veido odą be invazinių procedūrų ar chirurginių operacijų.

Patarimai, kaip atlikti veido masažą

Veido masažą galima atlikti namuose pasitelkus vos kelis paprastus veiksmus. Pateikiame išsamią instrukciją, kuri padės jums tai padaryti savarankiškai.

 • 1 žingsnis: Nuvalykite veidą. Prieš pradedant veido masažą, svarbu nuvalyti veidą, kad pašalintumėte makiažą ir nešvarumus. Švelniu valikliu ir šiltu vandeniu kruopščiai nuvalykite odą, tada nusausinkite ją švariu rankšluosčiu.
 • 2 žingsnis: Tepkite veido aliejų arba kremą. Kad veido masažas būtų veiksmingesnis, galite naudoti veido aliejų arba kremą. Tai padės sutepti odą ir suteiks lygų paviršių masažui.
 • 3 žingsnis: Pradėkite nuo kaklo. Pradėkite veido masažą nuo kaklo srities. Masažuokite kaklą aukštyn kylančiais judesiais nuo raktikaulio iki žandikaulio linijos.
 • 4 žingsnis: Pereikite prie žandikaulio linijos. Baigę masažuoti kaklą, pereikite prie žandikaulio linijos. Švelniais, aukštyn kylančiais judesiais masažuokite žandikaulio liniją nuo smakro iki ausų.
 • 5 veiksmas: Masažuokite skruostus. Masažuokite skruostus sukamaisiais judesiais nuo veido centro į išorę.
 • 6 veiksmas: Pirštų galiukais masažuokite kaktą judesiais į viršų ir į išorę. Įsitikinkite, kad padengėte visą kaktą, įskaitant sritį virš antakių.
 • 7 veiksmas: Masažuokite akių sritį. Švelniais sukamaisiais judesiais masažuokite sritį aplink akis. Būkite atsargūs, kad per daug nespaustumėte, nes ši sritis yra jautri.
 • 8 veiksmas: Baikite masažuoti smilkinius. Galiausiai pirštų galiukais sukamaisiais judesiais masažuokite smilkinius. Tai gali padėti sumažinti įtampą ir paskatinti atsipalaidavimą.

Papildomi patarimai veido masažo atlikimui

Veido masažas - puikus būdas pagerinti kraujotaką, sumažinti paburkimą ir atsipalaiduoti. Jį galite atlikti patogiai įsitaisę namuose. Todėl jei nusprendėte veido masažą įtraukti į savo kasdienę veido odos priežiūros rutiną, verta žinoti kelis papildomus patarimus.

 • Būkite švelnūs. Veido oda yra jautri, todėl atliekant veido masažą svarbu būti švelniam. Naudokite lengvą spaudimą ir venkite odos tempimo ar traukimo. Būtinai įsiklausykite į savo odą ir atitinkamai sureguliuokite spaudimą.
 • Naudokite tinkamus produktus. Kaip jau minėta, naudodami veido aliejų ar kremą, galite sutepti odą ir padaryti masažą veiksmingesnį. Ieškokite produktų, kurių sudėtyje yra natūralių ingredientų, pvz., simondsijų aliejaus, avokadų aliejaus arba ramunėlių ekstrakto. Šie ingredientai padės nuraminti ir pamaitinti odą, todėl ji bus imlesnė masažui.
 • Naudokite švarias rankas. Prieš pradėdami veido masažą, būtinai kruopščiai nusiplaukite rankas. Turite pasirūpinti, kad į veido odą nepatektų bakterijų ar nešvarumų, kurie gali sukelti odos uždegimus ar sudirginimą.
 • Neskubėkite. Veido masažas turėtų būti atpalaiduojanti patirtis, todėl neskubėkite ir mėgaukitės procesu. Pradėkite nuo švelnių sukamųjų judesių ant kaktos, tada pereikite prie skruostų, smakro ir kaklo. Giliai kvėpuokite ir sutelkite dėmesį į pirštų pojūtį ant odos.
 • Būkite nuoseklūs. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, stenkitės reguliariai įtraukti veido masažą į savo odos priežiūros rutiną. Neprivalote tai daryti kasdien, bet stenkitės veido masažą atlikti bent kartą per savaitę. Kalbant apie odos priežiūrą, svarbiausia yra nuoseklumas, todėl veido masažą paverskite prioritetu.

Be šių patarimų, taip pat galite eksperimentuoti su įvairiomis veido masažo technikomis ir priemonėmis. Kai kurie žmonės mėgsta naudoti nefrito volelius arba Gua Sha įrankius, kad veido masažą paverstų dar veiksmingesniu. Šios priemonės gali padėti pagerinti kraujotaką ir limfos drenažą, todėl atrodysite dar labiau atjaunėję.

Žodis pabaigai

Pateikėme pagrindinius savarankiškam veido masažo atlikimui skirtus žingsnius ir priežastis, kodėl veido masažas turėtų būti laikomas svarbia kasdienės odos priežiūros procedūros dalimi. Atliekant veido masažą būtina būti švelniam, naudoti tinkamus produktus ir visą tai atlikti švariomis rankomis. Įtraukti veido masažą į savo odos priežiūros rutiną yra paprasta ir patogu, be to, jis gali pagerinti bendrą savijautą ir padėti pasiekti jaunatvišką, švytinčią veido odą.

Taigi, veido masažas yra veiksminga natūrali priemonė, padedanti kasdienę veido odos priežiūrą paversti daug efektyvesne, pagerinant veido odos būklę, sveikatą ir išvaizdą. Veido masažas pasižymi daugybe privalumų, pvz., pagerina odos elastingumą, sumažina paburkimą, gerina veido odos priežiūros priemonių įsisavinimą ir sumažina spuogus. Tačiau nepamirškite, kad veido masažas yra savęs priežiūros forma, todėl mėgaukitės šiuo procesu ir skirkite laiko savęs palepinimui. Jūsų oda jums už tai padėkos!