CHALURE - tai naujovių, mokslo ir gamtos derinys, užgimęs Lietuvoje.

Mūsų prekės ženklo tikslas - suteikti žmonėms galimybę pasitikėti savo natūraliu grožiu ir būti autentiškiems. Mes įsivaizduojame pasaulį, kuriame odos priežiūra peržengia paprastą funkcionalumą ir tampa džiaugsmo, saviraiškos ir holistinės gerovės šaltiniu.

Mūsų siekis – padėti visų odos tipų (sausa, normali, mišri, riebi) ir būklių (jautri, dehidratuota, pigmentinė, raukšlėta ir t.t.) žmonėms išsaugoti ir atstatyti jų prigimtinį grožio natūralumą, tikrumą ir ilgalaikiškumą.

Kiekvienas CHALURE aspektas - nuo unikalios pakuotės iki kruopščiai atrinktų inovatyvių ingredientų - sukurtas taip, kad jūsų odos priežiūros rutina taptų malonia, džiaugsminga ir veiksminga patirtimi.

Įkurta vizionieriaus biologijos inžinieriaus Ernesto Dvilevičiaus, CHALURE siekia pakeisti žmonių požiūrį į odos priežiūrą ir kosmetikos priemonių naudojimą, siūlant produktus, kurie prisideda prie žmonių sveikatos gerovės.

CHALURE atsiradimas

CHALURE atsirado iš Ernesto Dvilevičiaus aistros odos priežiūrai ir noro daryti teigiamą įtaką žmonių gyvenimui. Semdamasis įkvėpimo iš korėjietiškos odos priežiūros filosofijos ir europietiškos grožio praktikos, Ernestas Dvilevičius leidosi į kelionę, kad sukurtų prekės ženklą, kuriame persipina geriausia iš abiejų pasaulių.

Lietuvoje įsikūrusi laboratorija yra kūrybinis centras, kuriame inovacijos susilieja su gamta ir kuriami ne tik veiksmingi, bet iš naujo vartotojų požiūrį į veido odos priežiūrą formuojantys produktai.

Misija ir vizija

CHALURE misija - suteikti žmonėms galimybę pasitikėti savo natūraliu grožiu ir būti autentiškiems. Mes įsivaizduojame pasaulį, kuriame odos priežiūra peržengia paprastą funkcionalumą ir tampa džiaugsmo, saviraiškos ir holistinės gerovės šaltiniu.

Siūlydami produktus, kurie ne tik maitina odą, bet ir sukelia malonumo bei žaismingumo jausmą, siekiame sukelti revoliuciją grožio rinkoje ir pradėti naują odos priežiūros ritualų etapą, kurio centre – didelis pasitenkinimas ir neblėstantis pozityvumas.

CHALURE nauda

CHALURE kosmetika pasižymi galybe privalumų, kurie mus išskiria odos priežiūros priemonių rinkoje:

 1. GAMTOS ĮKVĖPTOS FORMULĖS: Mūsų veido odos priežiūros produktuose pasitelkiama gamtos galia, kruopščiai atrinkti natūralūs ingredientai maitina ir jaunina odą. Naudojame tik tas medžiagas, kurios teikia naudą odai ar padeda galutinio produkto formulės veiksmingumui.
 2. INOVATYVUS MOKSLAS: CHALURE produktų formulės, paremtos išsamiais moksliniais tyrimais ir inovacijomis, sukurtos taip, kad užtikrintų išskirtinius rezultatus, nesumažinant saugumo ir veiksmingumo.
 3. ŽAISMINGNA PAKUOTĖ: CHALURE produktai akimirksniu sukelia džiaugsmą ir vaikišką nuostabos pojūtį, todėl jūsų odos priežiūros rutina tampa maloniu potyriu.
 4. SKAIDRUMAS: Mes tikime skaidrumu, kai kalbama apie odos priežiūros ingredientus. Todėl savo gaminių pavadinimuose pabrėžiame veikliąsias sudedamąsias dalis ir koncentraciją, kad klientams būtų lengviau suprasti kiekvieno gaminio naudą.
 5. SAUGŪS IR NEKENKSMINGI: CHALURE kosmetika kuriama užtikrinant, kad mūsų gaminiai būtų saugūs tiek jums, tiek ir ekosistemai. Naudojame tik sertifikuotas bei patentuotas medžiagas. Griežtai atsisakome naudoti:
 • Ftalatai (angl. Phthalates) – sukelia endokrininės sistemos ligas, toksiški reprodukcijai, embriono vystymuisi.
 • Parabenai (angl. Parabens) – sukelia odos bėrimus, pažeidžia endokrininę sistema, toksiški.
 • Natrio laurilsulfatas (angl. Sodium Lauryl Sulfate) – sukelia egzemą, atopinį dermatitą.
 • Sintetinės kvapiosios medžiagos (angl. Fragrance, Parfum) – dirgina odą ir kvėpavimo takus, gali sukelti alergiją, astmą.
 • Silikonai (angl. Silicones) – sudaro barjerą, kuris sulaiko purvą, negyvas odos ląsteles.
 • Eteriniai aliejai (angl. Essential oils) – sukelia odos paraudimą, niežėjimą ar kitą sudirginimą.
 • Formaldehidai (angl. Formaldehyde) – sukelia odos sudirginimą, kancerogeninė medžiaga.

Mūsų filosofija

CHALURE filosofija paremta meistriškumo, veiksmingumo ir tvarumo siekiu. Mes tikime, kad veido odos priežiūra turėtų ne tik puoselėti grožį, bet ir skatinti bendrą gerovę. Mūsų pagrindiniai principai, kuriais vadovaujamės yra:

Naudingi ingredientai

Mes kruopščiai atrenkame ingredientus, kurie ne tik maitina ir drėkina odą, bet ir teikia apčiuopiamą naudą, pavyzdžiui, pasižymi senėjimą stabdančiomis savybėmis, odą šviesinančiu poveikiu ar raminančiomis savybėmis.

Kiekvienas ingredientas kruopščiai atrenkamas atsižvelgiant į mokslinių tyrimų rezultatais pagrįstą jo veiksmingumą ir gebėjimą prisidėti prie bendro gaminio formulės efektyvumo.

Veido odos priežiūros priemonėse naudojamų ingredientų molekulės dydis leidžia lengvai prasiskverbti į odą. Naudodami tik aukščiausios kokybės ingredientus, užtikriname, kad kiekvienas CHALURE gaminys suteiktų pastebimus rezultatus ir palaikytų odos sveikatą.

Sertifikuotos ir patentuotos medžiagos

Kokybė yra CHALURE veiklos pagrindas. Ingredientus gauname iš patikimų tiekėjų, kurie laikosi griežtų kokybės standartų. Be to, savo produktuose naudojame tik sertifikuotas ir patentuotas medžiagas, kad užtikrintume aukščiausio lygio kokybę ir veiksmingumą

Šis meistriškumo siekis užtikrina, kad kiekvienas CHALURE gaminys atitiktų aukščiausius rinkos standartus ir užtikrintų išskirtinį rezultatą kiekvienam mūsų produkcijos naudotojui.

Optimalios koncentracijos

Odos priežiūros produktų veiksmingumas priklauso ne tik nuo sudedamųjų dalių kokybės, bet ir nuo jų koncentracijos. Kiekvieno CHALURE produkto sudėtyje kruopščiai parenkame aktyviųjų medžiagų koncentraciją, kad užtikrintume maksimalų veiksmingumą.

Atlikdami išsamius tyrimus, pasiekiame tobulą pusiausvyrą tarp stiprumo ir saugumo, todėl mūsų produktai užtikrina puikius rezultatus, nekenkdami odai ir jos nedirgindami.

pH balansas

Veido odos priežiūros produktų pH balansas yra labai svarbus siekiant išlaikyti sveiką odą. CHALURE supranta pH pusiausvyros svarbą ir jos poveikį odos sveikatai. Todėl kruopščiai kuriame savo produktus, kad užtikrintume jų pH balansą ir švelnumą odai.

Užtikrindami optimalų pH lygį, mūsų produktai padeda palaikyti natūralų odos apsauginį barjerą ir skatina sveiką bei švytinčią visų tipų odą.

CHALURE – naujovių, mokslo ir gamtos derinys

CHALURE - tai daugiau nei tik odos priežiūra; tai grožio, džiaugsmo ir autentiškumo derinys. Mūsų novatoriškos formulės ir žaismingos pakuotės užtikrinintai kviečia kiekvieną iš jūsų leistis į unikalią savęs priežiūros kelionę.

Dar šiandien tapkite CHALURE dalimi, kad iš naujo apibrėžtumėte savo grožio priežiūrą ir atskleistumėte natūralų spindesį, slypintį kiekviename iš jūsų!