Sertifikatai padeda žmogui suprasti, ar jo vertybės sutampa su prekiniu ženklu. Susipažinkite su kosmetikos prekės ženklų aktualiausiais ir geidžiamiausias sertifikatais. 

veganiška kosmetika

veganiška

Certified Vegan

Sertifikatas suteikiamas produkcijai, kuri savo sudėtyje neturi gyvulinės kilmės produktų ir nebuvo testuojama su gyvūnais.

https://vegan.org/certification/

ekologiška bei natūrali kosmetika

ECOCERT COSMOS ORGANIC

Šis sertifikatas suteikiamas jei 95 proc. ar daugiau jį sudarančių augalų yra organiški, taikomi aplinkai ir žmonių sveikatai draugiški produkcijos gaminimo bei apdirbimo procesai, perdirbamas įpakavimas, atsakingai naudojami gamtos resursų ištekliai ir nenaudojama naftinės kilmės sudedamųjų dalių – parabenų, kvapiklių, sintetinių dažiklių ar GMO.

https://www.ecocert.com/en/certification-detail/natural-and-organic-cosmetics-cosmos
ekologiška bei natūrali kosmetika
ekologiška produkcija

ekologiška produkcija

Organic farming Europe

Sertifikatas suteikiamas, kai bent 95 procentai gaminį sudarančių žemės ūkio kilmės sudedamųjų dalių yra išgautos ekologišku būdu, stengiamasi saugoti klimatą ir aplinką, rūpinamasi biologinės įvairovės išsaugojimu, gerbiama gyvūnų gerovė ir natūraliais gamtiniais ciklais, atsisakoma naudoti sintetinius ir cheminius produktus, GMO.

https://www.ecocert.com/en/certification-detail/organic-farming-europe-eu-n-848-2018

Gaminių saugumas ir kokybė

Environmental Working Group

Sertifikatas suteikiamas, kai produkte nėra nė vienos medžiagos, kurias EWG komanda įtraukė į rizikingų medžiagų sąrašą, bei prekės ženklo veikla ir gamyba yra skaidri.

https://www.ewg.org/ewgverified/
saugi ir kokybiška kosmetika
Socialiai ir ekologiškai atsakinga kosmetika

Socialinis ir ekologinis atsakingumas

FAIR FOR LIFE

Sertifikatas suteikiamas sąžiningiems, link ekologiškumo judantiems produkcijos gamintojams, augintojams, apdirbėtomas, importuotojams bei eksportuotojams.

https://www.ecocert.com/en/certification-detail/fair-trade-fair-for-life

Sveika ir darni rinka

MADE SAFE

Sertifikatas užtikrina, kad jokie žinomi toksiški ingredientai (kancerogenai, pesticidai, sunkieji metalai ir kitos kenksmingos medžiagos) produkcijoje nėra naudojami.

https://www.madesafe.org
Sveika ir darni rinkos kosmetika